نويسندگان كتاب مقدس چه كساني بودند ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : نویسندگان کتاب مقدس چه کسانی بودند؟ کتاب مقدس توسط حدوداً 40 نفر از پیش زمینه های گوناگون در ط... با عنوان : نويسندگان كتاب مقدس چه كساني بودند ؟ بخوانید :
نویسندگان کتاب مقدس چه کسانی بودند؟

کتاب مقدس توسط حدوداً 40 نفر از پیش زمینه های گوناگون در طول 1500 سال به رشته تحریر درآمد

اشعیا یک نبی بود، عزرا یک کاهن بود، متی یک باجگیر بود، یوحنا یک ماهیگیر بود، پولس خیمه دوز بود، موسی یک شبان بود، لوقا یک پزشک بود. با وجود اینکه کتاب مقدس توسط نویسندگان مختلفی در طول 15 قرن نوشته شد، اما مطالب کتاب مقدس با همدیگر تناقض ندارند و هیچ اشتباهی در آن وجود ندارد. نویسندگان چشم اندازهای مختلفی دارند، اما همگی همان خدای واحد حقیقی، و همان راه واحد نجات یعنی عیسی مسیح را اعلان می کنند (یوحنا 6:14؛ اعمال 12:4). تعداد کمی از کتب کتاب مقدس به طور مشخص نام نویسنده آن را ذکر می کند.
اساساً کتاب مقدس در ورای نویسندگان بشری، توسط خود خدا نوشته شده است. دوم تیموتائوس 16:3 به ما می گوید که کتاب مقدس توسط خدا "الهام شده است". خدا بر نویسندگان کتاب مقدس نظارت کرد تا با وجود استفاده از سبک نگارشی و شخصیت نویسندگان آن، دقیقاً همان چیزی را که خدا در نظر داشت، بنگارند. کتاب مقدس توسط خدا دیکته نشد بلکه کاملاً توسط او الهام و هدایت شد
Majid mohammady taghavib

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۶ساعت 22:25  توسط Majid mohammady taghavi  | 
ظهور كن اي منشاً سپيدينويسندگان,كساني,بودند,...
ما را در سایت ظهور كن اي منشاً سپيدي دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 30 شهريور 1396 ساعت: 10:11